Tarnautojai

Mūsų bendruomenės tarnautojai:

PASTORIUS VLADIMIRAS SEREDA

Vladimiras

APIE

Vladimiras gimė 1958 metais Sibire, Rusijoje, į kurią buvo ištremti jo tėvai. Paauglystę praleidęs Ukrainoje, ten pažinęs Viešpatį, 1980 metais kartu su žmona Nadija, persikėlė gyventi į Lietuvą. Kauno mieste, kur gyveno, Vladimiras ir Nadija iš karto prisijungė prie mažo tikinčiųjų būrelio. Matydami jaunos poros užsidegimą ir meilę Viešpačiui, netrukus tikintieji išrinko Vladimirą bendruomenės vadovu. 1989 metais brolis buvo įšventintas tarnauti pastoriumi Kauno evangelikų krikščionių baptistų bažnyčioje. Persekiojimai dėl tikėjimo, grasinimai ir velnio klastos nesutrukdo Pastoriui Vladimirui vesti bendruomenės tikėjimo keliu. Šventosios Dvasios galia, jis drąsina, uždega, moko ir ištikimai veda bažnyčią. Pastorius taip pat tarnauja kalėjimo kapelionu, teikia konsultacijas tikintiesiems ir dalyvauja sutaikinimo tarnystėje.

Kviečiame skaityti pastoriaus Vladimiro liudijimą.

KONTAKTAI

El. paštas: kranto@ekbb.lt;

Tel.: +370 37 231995;

Mob. tel.: +370 610 38820.

DIAKONAS VITALIJUS

Vitalijus

APIE

Vitalijus gimė krikščionių šeimoje. 2000 metais jis atsivertė ir tapo ištikimu Kristaus sekėju. Mylėdamas Dievą ir Jo darbą, bendruomenėje brolis Vitalijus tarnauja diakonystės dovanomis, ruošia Šventojo Rašto skaitinius sekmadienio pamaldoms, Eucharistijos šventes, taip pat yra atsakingas už maldos namų priežiūrą ir veiklų organizavimą. Vitalijus yra vedęs dzūkaitę Auksę.

KONTAKTAI

El. paštas: wittalik@yahoo.com;

Tel.: +370 677 31911.

PAMOKSLININKAS GEDIMINAS

Gediminas

APIE

Gediminas Viešpatį pažino 2001 metais, Kaune. Sudaręs krikšto sandorą ir pašventęs savo gyvenimą Dievui, brolis Gediminas atsidavė evangelisto tarnystei. Geroji Žinia iš jo lūpų pasiekė daugybę žmonių Kauno gatvėse. Bendruomenėje jis ištikimai tarnauja Dievo Žodžiu ir mokydamas jaunus krikščionis. Kartu su žmona Rasa, brolis Gediminas augina 2 sūnus.

Kviečiame skaityti brolio Gedimino liudijimą.

KONTAKTAI

El. paštas: neimantai@gmail.com;

Tel.: +370 37 264020;

Mob. tel.: +370 600 88713.

VYRESNYSIS TARASAS

Tarasas

APIE

Tarasas gimė 1984 metais Kaune. 1996 metais asmeniškai pažinęs Viešpatį, dar po kelių metų sudarė krikšto sandorą. Viešpats apdovanojo jį dovanomis ir pašaukė tarnystei su jaunimu, tad nuo 2001 metų tarnavo jaunimo tarnavimo vadovu. Nuo 2009 metų vadovauja bažnyčios bendruomeniniam muzikiniam šlovinimui. Kartu su žmona Indre augina 3 vaikus.

Kviečiame skaityti brolio Taraso liudijimą.

KONTAKTAI

El. paštas: karaliaus.sventove@gmail.com;

Mob. tel.: +370 683 82665.

ATSAKINGAS UŽ VAIKŲ TARNYSTĘ TOMAS

Tomas

APIE

Tomas yra Dievo palaimintas energija ir užsidegimu. Savo energiją ir patirtį aktyviai naudoja bažnyčioje savo tarnystėje. Mylėdamas žmones, jaunatviškas ir optimistiškas, brolis Tomas yra ne vienos jaunimo organizacijos dalyvis. Jis aktyvus visuomeninis veikėjas, dalyvauja įvairiuose socialiniuose miesto projektuose, inicijuoja ir įgyvendina jaunimo renginius ir projektus. Yra vedęs Juliją.

KONTAKTAI

El. paštas: m.tomasa@gmail.com;

Tel.: +370 687 88068.

VAIKŲ TARNAUTOJAI ANDRĖJUS IR NATALIJA

Tarnautojai Andrėjus ir Nataša

APIE

Bendruomenės vaikų tarnystės mokytojai Andrėjus ir Natalija susituokė prieš tris metus. Tuo pat metu jie ryžtingai įsitraukė į vaikų klubo „Šviesa“ bei paauglių klubo „N-12“ veiklą. Turint didelę meilę mažiesiems, jiems puikiai sekasi rasti bendrą kalbą ir pasiekti vaikų širdeles. Nuolat pilni idėjų, kūrybingi ir mylintys Dievą, jie sėkmingai tarnauja ugdydami vaikus ir perteikdami jiems tikėjimą bei viltį Dievu, o taip pat prisideda kitose bažnyčios tarnystėse. Augina sūnelį Samuelį.

KONTAKTAI

El. paštas: andriuha1986@mail.ru;

Tel.: +370 621 17482 (Andrejus) arba +370 624 90998 (Natalija).

VAIKŲ DIENOS CENTRO VADOVĖ INDRĖ

Indrė

APIE

VDC „Šviesa“ buvo įkurtas prieš vienerius metus. Jo iniciatorė ir vystytoja buvo Indrė, kuri tapo centro vadovė. Turėdama Šeimotyros magistrės išsilavinimą ir turėdama daugiavaikės mamos patirtį, Indrė, kartu su savanoriais atsidavusiai tarnauja rajono vaikams, kuria jiems užimtumą, lavina sugebėjimus, socialinius įgūdžius, charakterį, dorovę bei rūpinasi jų poreikiais.

KONTAKTAI

El. paštas: indrusa@gmail.com;

Tel.: +370 676 27781.

Į viršų