Tarnautojai

Pastorius
Vladimiras Sereda


  • El. paštas: kranto@ekbb.lt;
  • Tel.: +370 37 231995;
  • Mob. tel.: +370 610 38820.

Pastorius Vladimiras Sereda


Vladimiras gimė 1958 metais Sibire, Rusijoje, į kurią buvo ištremti jo tėvai. Paauglystę praleidęs Ukrainoje, ten pažinęs Viešpatį, 1980 metais kartu su žmona Nadija, persikėlė gyventi į Lietuvą. Kauno mieste, kur gyveno, Vladimiras ir Nadija iš karto prisijungė prie mažo tikinčiųjų būrelio. Matydami jaunos poros užsidegimą ir meilę Viešpačiui, netrukus tikintieji išrinko Vladimirą bendruomenės vadovu. 1989 metais brolis buvo įšventintas tarnauti pastoriumi Kauno evangelikų krikščionių baptistų bažnyčioje. Persekiojimai dėl tikėjimo, grasinimai ir velnio klastos nesutrukdo Pastoriui Vladimirui vesti bendruomenę tikėjimo keliu. Šventosios Dvasios galia, jis drąsina, uždega, moko ir ištikimai veda bažnyčią. Pastorius taip pat tarnauja kalėjimo kapelionu, teikia konsultacijas tikintiesiems ir dalyvauja sutaikinimo tarnystėje.

Kviečiame skaityti pastoriaus Vladimiro liudijimą.Diakonas Vitalijus


Diakonas Vitalijus


Vitalijus gimė krikščionių šeimoje. 2000 metais jis atsivertė ir tapo ištikimu Kristaus sekėju. Mylėdamas Dievą ir Jo darbą, bendruomenėje brolis Vitalijus tarnauja diakonystės dovanomis, ruošia Šventojo Rašto skaitinius sekmadienio pamaldoms, Eucharistijos šventes, taip pat yra atsakingas už maldos namų priežiūrą ir veiklų organizavimą.Pamokslininkas
GediminasGediminas Viešpatį pažino 2001 metais, Kaune. Sudaręs krikšto sandorą ir pašventęs savo gyvenimą Dievui, brolis Gediminas atsidavė evangelisto tarnystei. Geroji Žinia iš jo lūpų pasiekė daugybę žmonių Kauno gatvėse. Bendruomenėje jis ištikimai tarnauja Dievo Žodžiu ir mokydamas jaunus krikščionis.

Kviečiame skaityti brolio Gedimino liudijimą.Vyresnysis Tarasas


Vyresnysis Tarasas


Tarasas gimė 1984 metais Kaune. 1996 metais asmeniškai pažinęs Viešpatį, dar po kelių metų sudarė krikšto sandorą. Viešpats apdovanojo jį dovanomis ir pašaukė tarnystei su jaunimu, tad nuo 2001 metų tarnavo jaunimo tarnavimo vadovu. Nuo 2009 metų vadovauja bažnyčios bendruomeniniam muzikiniam šlovinimui. Kartu su žmona Indre augina 3 vaikus.

Kviečiame skaityti brolio Taraso liudijimą.Atsakingas už vaikų tarnystę Tomas


Atsakingas už vaikų tarnystę Tomas


Tomas yra Dievo palaimintas energija ir užsidegimu. Savo energiją ir patirtį aktyviai naudoja bažnyčioje savo tarnystėje. Mylėdamas žmones, jaunatviškas ir optimistiškas, brolis Tomas yra ne vienos jaunimo organizacijos dalyvis. Jis aktyvus visuomeninis veikėjas, dalyvauja įvairiuose socialiniuose miesto projektuose, inicijuoja ir įgyvendina jaunimo renginius ir projektus.