Детский праздник песни

Dievas yra vertas visos garbės, todėl Jį garbina ne tik suaugę, bet ir vaikai. Gegužės 28 dieną, šeštadienį, mūsų bažnyčioje vyko vaikų giesmių šventė. Šis renginys Lietuvos baptistų bendruomenių sąjungoje buvo surengtas pirmą kartą. Vis dėlto, pagarbinti Viešpaties atvyko ir daugybė vaikų iš kitų sąjungai nepriklausančių bažnyčių. Iš viso jų susirinko apie penkiasdešimt.

Giesmių šventės tema buvo „Šlovinkite Viešpatį, visos tautos“. Vaikai jau nuo ankstyvo ryto susirinko repetuoti giesmių, žaisti, daryti darbelius. Po pietų vyko susirinkimas, skirtas vaikų tarnautojams, kuriame visi drauge dalinosi patirtimi tarnaujant vaikams. Susirinkimo metu misionierius iš Vokietijos Eduardas Goss dalijosi žodžiu.

15 val. prasidėjo koncertas, kurio metu vaikai linksmai pagiedojo išmoktas giesmes. Koncerto programą vedė robotukas Robis, kuris stebino vaikus ir žiūrovus įdomiu kostiumu. Kadangi šventės tema ragino visas tautas šlovinti Viešpatį, turėjome svečių iš JAV, Vokietijos, Ukrainos ir Filipinų. Jie trumpai papasakojo apie savo šalis ir išmokė giesmių savo kalba. Po šventės vaikai vaišinosi pyragu, užkandžiais ir dalijosi įspūdžiais.

Вам может также понравиться...