„100 Nuotykių Lietuvoje”

Jau nuo vasaros pradžios bažnyčios apylinkės vaikai klausinėja kada bus vasaros stovykla. Daugelį metų kasmet Maldos namų kiemelyje vaikų laukia kelių dienų šventė – dieninė vasaros stovykla. Šių metų tema „100 Nuotykių Lietuvoje”.
Lietuva švenčia valstybingumo 100-metį, kurio neįmanoma būtų pasiekti be Dievo veikimo, kuris yra istorijos kūrėjas ir vykdytojas. Imdami Biblijos pavyzdžius, Gedeoną, Dovydą, Jėzų Kristų, kalbėjome apie vieno žmogaus galią pakeisti šeimos, tautos, o kartais visos žmonijos istoriją. Taip vyko žydų ir lietuvių istorijoje. Ir tame dalyvavo Dievas.
Penkių dienų eigoje vaikai patyrė įvairius nuotykius, augo pažinime, linksminosi, diskutavo apie istoriją, Šventojo Rašto herojus, mokėsi išgyvenimo laukinėje gamtoje įgūdžių, dūko Vandens dienos metu ir mezgė draugystes.

Džiaugėmės, kad šiemet turėjome pagalbininkų iš Šiaurės Anglijos Baptistų Asociacijos. Kartu su Misijos vystymo vadovu Paul Revill, atvyko 4 savanoriai, kurie žaidė su vaikais, mokė ir padėjo visuose reikalingose sferose.
Tikimės, kad vaikų širdyse užaugo Dievo meilės pažinimas ir pasitikėjimas Juo. O ši trumpa stovyklėlė atneš vaisių jų gyvenimuose.

Jums taip pat gali patikti...