Dalyvaujame „Maisto banko“ akcijoje

Dėl paplitusio Covid-19 viruso, padaugėjo žmonių, kurie neteko pajamų šaltinio ir neturi finansinių galimybių įsigyti esminių ir būtinų kasdienių prekių. Tai paskatino mūsų bendruomenę šių metų gegužės 7-8 dienomis ir vėl dalyvauti kasmetinėje „Maisto banko“ akcijoje ir rinkti parduotuvėse maisto produktus nepasiturintiems ir stokojantiems žmonėms.

Daugelis žmonių aktyviai užjautė ir noriai dalyvavo akcijoje bei aukojo maisto ir higienos prekes. Džiaugiamės, kad tokiu sunkiu laikotarpiu visi kartu galėjome prisidėti prie tokios svarbios ir naudingos visuomeninės akcijos. Vėliau visi maisto paketus atsiimantys žmonės džiaugėsi gavę maisto produktus ir pajuto bei įvertino svetimų žmonių neabejingumą. Ši akcija padrąsino stokojančius, leido suprasti, kad jie neliko vieni ir, kad visi kartu galime keisti situaciją visuomenėje ir padėti vieni kitiems.

Dėkojame Dievui, kuris atvėrė žmonių širdis, o taip pat esame dėkingi akcijos organizatoriams, visiems aukojusiems, savanoriams, dalyviams bei parduotuvių personalui.

Jums taip pat gali patikti...